January 2011

28.1.

29. january 2011 at 13:08 | Dramia |  Something to tell

Je velmi milé, když vaše kamarádka krade, lže, pomlouvá a shazuje vás na každém kroku.


Zoufalá

28. january 2011 at 16:59 | Dramia |  Something to tell

Bojím se, až mi jednou zmizíš z očí, přestanu mít pro co žít. Přestanu se dívat uplakanýma očima do dálky, přestanu vidět tvoji tvář, ale hluboko v srdci bude navždy vypálená jako cejch. I když se stále cítím prázdná, vím, že jednoho dne, kdy tě uvidím naposled, zbyde ze mě jen skořápka toho, čím jsem bývala dřív. Dřív, než jsem poprvé vstoupila do té proklaté místnosti oplývající falešným dojmem přátelství, než jsem s tebou poprvé promluvila...
Vlastně, ani to se nedá říct... I úsměvy sis schovával pro jinou, já byla, a jsem, jen šedá kulisa.

Šedá... Jako tvé oči.

Tvůj ledový pohled mi jen zasazuje do srdce bolestné rány a přes to jsem za něj zoufale vděčná.
Zoufalá. Jako sněhová vločka. Bez srdce.

Teď už patří tobě.

Letní

27. january 2011 at 18:53 | Dramia |  Harry Potter oneshots
POSTAVY: Lenka/Ginny
(neberte to jako femslash)

Začínaly prázdniny. Nasedly jsme na vlak, bez jízdenky, vstříc letnímu dobrodružství. Chtěla jsem být tak nezávislá, jako ty. Vytěsnila jsem z hlavy všechny ty fádní myšlenky.

Okolní vzduch byl provoněn blížící se bouřkou, všichni běželi vstříc svým bezpečným domovům, jen my dvě, bosé, jsme bláhově tančily ve víru mocných hromů. Tvé dlouhé lokny měly barvu měsíční záře a tvé zasněné oči barvy nebe. Bouřkového nebe.

Kapitola 1.

23. january 2011 at 14:01 | Dramia |  Catching of Innocence
Mladá žena pobouřeně zabouchla dveře svého domu. Svou jistě velmi drahou kabelku ledabyle odhodila na skříňku a zamkla za sebou. Vyzula černé lodičky a kabát pověsila na háček.
Dům byl pohaslý, jako vždycky, když se pozdě vracela z kanceláře. Sluníčko pro ni existovalo jen o víkendu, kdy si ho stejně moc neužila, neboť ho jako obvykle strávila v měkké vyhřáté posteli, díváním se na televizi, čtením nějakého módního časopisu, nebo jen tak klábosením s přáteli. Když měla opravdu dobrou náladu a byla připravena čelit všem nástrahám povolání právničky, vyřizovala i nějaké spisy, které se jí nahromadili v kanceláři. Ale víkendy jsou přece tak krátké na to, abychom si je ničili zbytečným papírováním…

Pousmála se, když uviděla mohutného ovčáka řítíc se ze schodů přivítat svou milovanou paní.

"Ahoj, Toby!" klekla si a objala ho. Psy milovala. Jako malé jí ale byli tolik odepíráni… Schválně se rozhodla, že její pes musí být velký, stále v dobré náladě, hodně chlupatý a dost silný a sebevědomý na to, aby ochránil ji i její dům. Toby to vše splňoval. Oddaně na ni čekal celý den, hrál si s ní do noci na zahradě a pak se jí hřál u nohou a spolu s ní koukal na televizi. Oběma ten život náramně vyhovoval.

ORIGINÁLNÍ POVÍDKY

23. january 2011 at 13:21 | Dramia |  Original stories

NÁZEV POVÍDKY: Catching of Innocence
CZ: Lov nevinny
OBSAH:
Mladá zaneprázdněná právnička Jacqueline Flemmingová si musí poradit s nebezpečným případem. Je podezřelý skutečně vinen? Co když se Jackie zamotala do něčeho mnohem většího, než měla v úmyslu? A kdo posílá ty hrozivé anonymy? Jedno je jasné. Nebezpečí číhá všude a neštítí se ničeho.
UPOZORNĚNÍ: Násilí, hrubý jazyk. Ale ne na začátku...
OMEZENÍ: 13+
A/N:
Práva. K tomu jsem chtěla dlouho něco napsat. Doufám, že z toho vznikne něco smysluplného a hlavně užitečného, protože to zkoumání obvinění a "new yorský" intriky mi dávají zabrat. ;)
KAPITOLY: JEDNA


Velké plány do daleké budoucnosti

2. january 2011 at 14:08 | Dramia |  Something to tell
Chci psát hodně povídek. Hlavně fanfiction, ale abjeví se zde i hodně originálních.
Mám plno nápadů a pro pár i vymyšlené názvy.

Jedna povídka bude o andělích.
Další o nájemných vrazích.
O týrání a zneužívání.
O budoucnosti.
Psychice.
...

A mnoho dalších. V tomhle roce bych chtěla povídek napsat co nejvíc. Ale nechci aby byly zdlouhavé, nudné, nebo zmatené. Snad to dokážu skloubit i s učením.

A teď názvy (mezi nimi i na ff) :

A Midwinter Night's Dream => Sen zimní noci
She was a Beautiful liar => Byla krásnou lhářkou
Bitter Taste of Strawberries => Hořká chuť jahod
Girl with the Lion Tattoo => Dívka se lvím tetováním
Lioness and the Serpent Prince => Lvice a Hadí Princ
Dreamcatcher => Lapač snů
...

Jedná-li se o fanfiction konkrétně, myslím, že jiná než Harry Potter či Vampire Diaries nehrozí. Ale až zkouknu nějaké filmy v kinech, nebo přečtu knížky které si chci koupit, může se všechno změnit. Zatím mám několik HP rozepsaných, na jednu VD osnovu. Uvidíme. :) 


Vaše (neustále si přezdívky měnící) Dramia.


http://26.media.tumblr.com/tumblr_ldm6d0LOnb1qzh8kqo1_500.gif